Domy na prodej

2 224 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Lichkov 137, Lichkov

11 490 000 Kč

15 590 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 551 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Dolík 57, Havlíčkův Brod - Šmolovy

5 200 000 Kč

27 368 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

3 700 000 Kč

26 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 2664 m²

Náves 3, Hrusice

17 990 000 Kč

73 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Na Rovince 119, Habartov - Horní Částkov

8 400 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Otradov 122, Otradov

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Čejetice 125, Čejetice

4 190 000 Kč

87 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1...252627...223

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 551 domů