Domy na prodej

2 236 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 3279 m²

Loket, okres Benešov

4 199 000 Kč

52 488 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 581 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 180 m²

Komenského 370/45, Krupka - Bohosudov

11 900 000 Kč

45 769 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Hliník 340, Němčice nad Hanou

5 450 000 Kč

32 059 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 238 m²

Břevniště 26, Hamr na Jezeře

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 181 m²

Komenského 197, Blučina

6 490 000 Kč

6 240 000 Kč

65 684 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Skalice nad Svitavou 33, Skalice nad Svitavou

9 450 000 Kč

81 466 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 802 m²

Šumná 175, Šumná

11 950 000 Kč

59 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Na Mýtě 86, Rosice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 770 m², pozemek 9150 m²Prodej domu 770 m², pozemek 9150 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 9150 m²
Prodej domu 770 m², pozemek 9150 m²

Prodej domu 770 m², pozemek 9150 m²

Kundratice 26, Kundratice

10 950 000 Kč

14 221 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Svinošice, okres Blansko

10 450 000 Kč

103 465 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
1...272829...224

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 581 domů