Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Pašťalkova 324, Velké Poříčí

5 250 000 Kč

5 000 000 Kč

23 810 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Palackého 65, Nechanice

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

34 074 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Příčná 179, Broumov - Nové Město

3 900 000 Kč

3 150 000 Kč

27 391 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 domů