Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 239 m²

Jičínská 38, Libáň

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 756 m²

Velký Dřevíč ev. č. 4, Hronov

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 6504 m²

Horní Kostelec 62, Červený Kostelec

2 900 000 Kč

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Pašťalkova 324, Velké Poříčí

5 250 000 Kč

5 000 000 Kč

23 810 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1127 m²

Palackého 65, Nechanice

4 900 000 Kč

4 600 000 Kč

34 074 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 819 m²

Příčná 179, Broumov - Nové Město

3 900 000 Kč

3 150 000 Kč

27 391 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů