Domy na prodej v okresu Blansko

22 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 79 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²
Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Prodej projektu 116 m², pozemek 1058 m²

Skalice nad Svitavou 33, Skalice nad Svitavou

9 450 000 Kč

81 466 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Svinošice, okres Blansko

10 450 000 Kč

103 465 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1100 m²

Rozsíčka 39, Rozsíčka

7 690 000 Kč

6 950 000 Kč

52 256 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 464 m²

Kulířov, okres Blansko

5 210 000 Kč

4 140 000 Kč

34 500 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 298 m²

Na plese 219/3, Letovice

995 000 Kč

890 000 Kč

10 595 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 920 m²

Knínice 55, Knínice

6 490 000 Kč

48 797 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 612 m²

Jana Stříže 351, Rájec-Jestřebí - Jestřebí

12 900 000 Kč

12 600 000 Kč

100 000 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 79 domů