Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Břeclav s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 72 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Klentnice 8, Klentnice

12 750 000 Kč

10 999 000 Kč

54 721 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 983 m²

Morkůvky 1, Morkůvky

8 995 000 Kč

7 999 000 Kč

56 730 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 488 m²

Lipová 929, Valtice

10 499 000 Kč

45 648 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 179 m², pozemek 400 m²Prodej domu 179 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 400 m²

Sedlec, okres Břeclav

7 150 000 Kč

39 944 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 72 domů