Domy na prodej v okresu Jihlava

27 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Rejchova 4987/11, Jihlava

8 890 000 Kč

79 375 Kč/m2

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Palackého 1297/29, Jihlava

22 000 000 Kč

35 772 Kč/m2

Prodej domu 342 m², pozemek 257 m²Prodej domu 342 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 257 m²

Brněnská 16/35, Jihlava

Neveřejná cena

Prodej domu 110 m², pozemek 752 m²Prodej domu 110 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 752 m²

Lipová 318, Luka nad Jihlavou

Neveřejná cena

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²
Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

Prodej domu 149 m², pozemek 391 m²

L. Janáčka, Třešť

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

25 436 Kč/m2

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Hornomyslovská, Telč

10 900 000 Kč

39 927 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 861 m²

Stonařov, okres Jihlava

10 490 000 Kč

9 949 000 Kč

76 531 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 domů