Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Jindřichův Hradec s cenou do 16 mil. Kč

Do 16 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 120 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Školní 59, Nová Včelnice

6 980 000 Kč

43 354 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Stará cesta 597, Jindřichův Hradec II

7 985 000 Kč

53 233 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej domu 140.51 m²Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²

Prodej domu 140.51 m²

České Velenice

7 250 000 Kč

51 598 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Komenského 483, České Velenice

10 300 000 Kč

9 990 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Pastviny, České Velenice

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

32 955 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Chlumecká 188, Stráž nad Nežárkou

9 990 000 Kč

11 100 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 120 domů