Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Jindřichův Hradec s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

16 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²

Vydří 44, Vydří

1 600 000 Kč

20 779 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 66 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

1 600 000 Kč

18 605 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2638 m²

Nová Ves nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

38 000 Kč/m2

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²
Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Prodej domu 56 m², pozemek 267 m²

Dačice, okres Jindřichův Hradec

2 950 000 Kč

52 679 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Nový Vojířov 10, Nová Bystřice

4 750 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 66 domů