Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Jindřichův Hradec s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

28 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 3428 m²

Školní 59, Nová Včelnice

6 980 000 Kč

43 354 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 92 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 566 m²

Staré Město pod Landštejnem, okres Jindřichův Hradec

4 750 000 Kč

3 949 000 Kč

19 944 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 317 m²

Stará cesta 597, Jindřichův Hradec II

7 985 000 Kč

53 233 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej domu 140.51 m²Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²

Prodej domu 140.51 m²

České Velenice

7 250 000 Kč

51 598 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Pastviny, České Velenice

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

32 955 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1238 m²

Velká Lhota 38, Volfířov

2 390 000 Kč

11 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 92 domů