Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

37 417 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 350 000 Kč

31 957 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

9 700 000 Kč

30 599 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 89 domů