Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Louny s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 1650 m²Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²
Prodej domu, pozemek 1650 m²

Prodej domu, pozemek 1650 m²

Bezděkov, Žatec

6 390 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 52 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 813 m²

Dukelská, Žatec

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Pod Hájem, Vroutek

5 290 000 Kč

44 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 131 m²

Jungmannova, Louny

6 480 000 Kč

6 290 000 Kč

50 726 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 4793 m²

Podbořanská 228, Vroutek

5 900 000 Kč

65 556 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

J. K. Tyla 2340, Žatec

6 900 000 Kč

6 590 000 Kč

57 304 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 397 m², pozemek 359 m²Prodej domu 397 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 359 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 359 m²

Prodej domu 397 m², pozemek 359 m²

Tyršova, Žatec

6 299 000 Kč

15 866 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 40 m²

Žižkovo náměstí 86, Žatec

9 999 999 Kč

50 000 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 52 domů