Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Mělník s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 125 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

V. Talicha, Obříství

9 999 000 Kč

9 600 000 Kč

92 308 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 327 m²

nám. Pod Martinem 392, Kostelec nad Labem

6 599 000 Kč

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 522 m²

V Pískách, Neratovice

11 990 000 Kč

49 958 Kč/m2

Prodej domu 129 m²Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²
Prodej domu 129 m²

Prodej domu 129 m²

Na Tarase, Obříství

10 950 000 Kč

84 884 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej domu 114 m²Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²

Prodej domu 114 m²

Polní, Neratovice

10 363 000 Kč

90 904 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1005 m²

Velký Újezd, Chorušice

13 850 000 Kč

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1269 m²

Vraňany 144, Vraňany

12 500 000 Kč

11 495 000 Kč

71 844 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 580 m²

Josefa Janury, Kralupy nad Vltavou

8 990 000 Kč

35 960 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 125 domů