Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Mělník s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 422 m²

Nebužely 23, Nebužely

3 800 000 Kč

3 200 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²

Cítov 180, Cítov

2 955 000 Kč

29 550 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 1013 m²

Želízy 29, Želízy

3 450 000 Kč

25 746 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 domů