Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Olomouc s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Olomoucká 35, Hlubočky

6 890 000 Kč

68 900 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Mrsklesy, okres Olomouc

7 500 000 Kč

6 700 000 Kč

44 667 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1064 m²

Sad míru 1238, Uničov

10 990 000 Kč

60 385 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 106 m²

Maroldova 93/2, Bystrovany

7 290 000 Kč

45 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu, pozemek 163 m²Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²
Prodej domu, pozemek 163 m²

Prodej domu, pozemek 163 m²

Výmol, Bohuňovice, Bohuňovice

6 990 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Rýmařovská 500/3, Šternberk

6 290 000 Kč

28 462 Kč/m2

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 90 domů