Domy na prodej v okresu Opava

29 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 262 m²

Bílovecká 112/128, Opava - Kylešovice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 97 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²

Svatoňovice 65, Svatoňovice

3 700 000 Kč

43 529 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Novodvorská, Kravaře

6 500 000 Kč

6 350 000 Kč

31 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²

Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²

U Stodol, Opava - Jaktař

Neveřejná cena

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 578 m²

Ludgeřovice, okres Opava

Neveřejná cena

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 97 domů