Domy na prodej v okresu Ostrava-město

32 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Závodní, Zábřeh, Ostrava

14 900 000 Kč

14 500 000 Kč

32 438 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 170 m², pozemek 1569 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1569 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1569 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1569 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1569 m²

1. května 555/83, Ostrava - Polanka nad Odrou

Neveřejná cena

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 797 m²

Bedřicha Smetany 451/6, Ostrava - Polanka nad Odrou

7 800 000 Kč

65 546 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

U Sýpky, Ostrava

4 500 000 Kč

40 909 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

3 990 000 Kč

41 563 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 128 domů