Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-východ s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m²Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²
Prodej domu 174 m²

Prodej domu 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Modletice 123, Modletice

18 720 000 Kč

71 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Bezručova 395, Mnichovice

23 300 000 Kč

105 909 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů