Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-východ s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Bulharská 775, Úvaly

11 450 000 Kč

10 920 000 Kč

66 585 Kč/m2

Prodej domu 81 m²Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²
Prodej domu 81 m²

Prodej domu 81 m²

123, Křenek

11 400 000 000 Kč

140 740 741 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1700 m²

Kolmá, Herink

89 000 000 Kč

178 000 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Na skalkách 236, Klecany

13 990 000 Kč

88 544 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů