Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-východ s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Na Skalce 192, Jevany

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Ke Šmejkalce, Ondřejov

11 950 000 Kč

54 318 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Na Vrchách, Mirošovice

12 500 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Nad Hřištěm 90, Nová Ves

12 500 000 Kč

97 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Pod Oborou, Turkovice, Ondřejov

13 490 000 Kč

89 933 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Zámecká ev. č. 141, Mnichovice - Božkov

7 900 000 Kč

71 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 475 m²

Milíčova, Úvaly

16 800 000 Kč

106 329 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 414 domů