Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-západ s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 809 m²

Hledíková 259, Jesenice - Osnice

26 500 000 Kč

129 268 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 261 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1469 m²

Senešnice 10, Bojanovice

13 990 000 Kč

55 960 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Na Kopanina 152, Březová-Oleško - Oleško

27 500 000 Kč

229 167 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 316 m²

Karlštejnská, Chýnice

13 700 000 Kč

12 700 000 Kč

81 410 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

22 000 000 Kč

119 565 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 261 domů