Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Šumperk s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 98 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 10349 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

6 190 000 Kč

35 371 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²
Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²
Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²

Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²

Mánesova 442/8, Zábřeh

10 790 000 Kč

72 416 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu, pozemek 856 m²Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²

Prodej domu, pozemek 856 m²

Mohelnická, Úsov, Úsov

8 390 000 Kč

8 190 000 Kč

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Třeština, okres Šumperk

5 990 000 Kč

33 278 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Svébohov 67, Svébohov

7 390 000 Kč

49 267 Kč/m2

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 630 m²

Svébohov 19, Svébohov

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

34 783 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1986 m²

Osvobození, Velké Losiny

14 830 000 Kč

8 450 000 Kč

42 250 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 98 domů