Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Tábor s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

16 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Třebelice 23, Malšice

4 845 000 Kč

35 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Husovo náměstí 95, Mladá Vožice

5 900 000 Kč

17 879 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 830 m²

Svinky 22, Vlastiboř

3 499 000 Kč

3 299 000 Kč

18 328 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 700 000 Kč

48 454 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 150 m², pozemek 3819 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3819 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3819 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3819 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3819 m²

Stará Vožice 14, Mladá Vožice

5 990 000 Kč

3 890 000 Kč

25 933 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²
Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²
Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²

Prodej zemědělské usedlosti 830 m², pozemek 978 m²

Dírná, okres Tábor

2 600 000 Kč

1 580 000 Kč

1 904 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 domů