Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Vyškov s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Vážany, okres Vyškov

7 350 000 Kč

20 646 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

10 490 000 Kč

90 431 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Smetanova 831, Bučovice

12 500 000 Kč

63 776 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 107 domů