Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Vyškov s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Alšova, Vyškov-Město

5 490 000 Kč

4 300 000 Kč

53 750 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Slovanská, Slavkov u Brna

10 990 000 Kč

48 414 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

7 990 000 Kč

76 827 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

13, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

32 071 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 292 m²Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²

Prodej domu 292 m²

84, Kučerov

15 990 000 Kč

54 760 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 domů