Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Žďár nad Sázavou s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 32 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 354 m²Prodej domu 120 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 354 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 354 m²

Slavkovice 36, Nové Město na Moravě

4 590 000 Kč

38 250 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Jimramov, okres Žďár nad Sázavou

2 990 000 Kč

15 737 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²
Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Prodej zemědělské usedlosti 250 m², pozemek 2200 m²

Meziříčská 78, Křižanov

3 420 000 Kč

3 099 000 Kč

12 396 Kč/m2

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 150 m²

Zadní Zhořec, okres Žďár nad Sázavou

1 899 000 Kč

1 699 999 Kč

21 250 Kč/m2

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

89, Strážek

4 930 000 Kč

49 300 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 32 domů