Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

třída Tomáše Bati 6221, Zlín

3 590 000 Kč

3 290 000 Kč

28 860 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Dešná 49, Dešná

7 490 000 Kč

6 999 999 Kč

30 172 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Kašava 160, Kašava

8 500 000 Kč

7 400 000 Kč

59 677 Kč/m2

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Nivy, Kvítkovice, Otrokovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

97 084 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 581 m²

Polní II 531, Zlín - Malenovice

6 899 000 Kč

32 852 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů