Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Vizovice, okres Zlín

6 330 000 Kč

5 999 000 Kč

29 995 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

1. května 1099, Brumov-Bylnice - Brumov

4 590 000 Kč

27 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 750 000 Kč

23 750 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

K Tuskulu, Lukov

7 925 000 Kč

7 200 000 Kč

28 800 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů