Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Znojmo s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 787 m²

Bítov, okres Znojmo

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 525 m²

Hevlín, okres Znojmo

4 550 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Hevlín 64, Hevlín

7 990 000 Kč

79 109 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 975 000 Kč

4 390 000 Kč

44 343 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

36 726 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Hevlín, okres Znojmo

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

50 833 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Za Zvoničkou, Suchohrdly

6 990 000 Kč

6 790 000 Kč

37 308 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů