Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Znojmo s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1356 m²

Újezd, okres Znojmo

2 700 000 Kč

27 000 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 600 000 Kč

23 423 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Kravsko, okres Znojmo

4 100 000 Kč

30 827 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Bohutice, okres Znojmo

5 190 000 Kč

74 143 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 134 domů