Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Na Bardóně 118, Protivanov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

7 490 000 Kč

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²
Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Prodej domu 297 m², pozemek 1752 m²

Třídvorská 252, Červenka

6 890 000 Kč

5 990 000 Kč

20 168 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Vrlova 2853/10, Prostějov

8 250 000 Kč

45 330 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1378 m²

Hnojice 100, Hnojice

10 490 000 Kč

9 500 000 Kč

56 548 Kč/m2

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 7571 m²

Palonín, okres Šumperk

5 590 000 Kč

22 095 Kč/m2

Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²
Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²
Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²

Prodej domu 938 m², pozemek 3627 m²

Náměstí Dr. M. Tyrše, Horní Moštěnice

9 999 999 Kč

10 661 Kč/m2

1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 206 domů