Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

41 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Čeperka 125, Chrast

999 000 Kč

16 650 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 993 m²

Čistá, okres Svitavy

3 490 000 Kč

29 829 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 domů