Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

12 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 38 domů