Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 237 m²

Zahradní 563, Dobřany

4 499 000 Kč

3 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej zemědělské usedlosti 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

3 700 000 Kč

26 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

4 295 000 Kč

30 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 863 m²

Zastávka 24, Přeštice

4 500 000 Kč

4 100 000 Kč

59 420 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Malonice 31, Blížejov

3 460 000 Kč

37 204 Kč/m2

Prodej domu 314 m²Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²

Prodej domu 314 m²

Dlouhý Újezd, Tachov

4 999 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Volduchy, okres Rokycany

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

39 516 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 domů