Domy na prodej

Domy na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 311 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Na Svěcence, Praha

17 950 000 Kč

249 306 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 708 m²

Bolevecká 105, Praha 15 - Horní Měcholupy

15 950 000 Kč

117 279 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1004 m²

Hodějovská 3/7, Praha 14 - Kyje

27 900 000 Kč

126 818 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Březová 1455/38, Praha 8 - Kobylisy

15 900 000 Kč

15 250 000 Kč

105 172 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Xaveriova, Praha

14 990 000 Kč

12 990 000 Kč

129 900 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

23 900 000 Kč

143 976 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Čistovická 243/26, Praha 17 - Řepy

24 000 000 Kč

108 597 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 311 domů