Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Na Výsluní, Chlumčany

5 505 000 Kč

5 000 000 Kč

3 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 552 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Populární

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 330 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

9 500 000 Kč

76 613 Kč/m2

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Skupova, Plzeň

5 100 000 Kč

83 607 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

U Borských kasáren 2986/3, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 900 000 Kč

121 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Mantov, Chotěšov

5 499 000 Kč

65 464 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 5800 m²Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Planá, okres Tachov

8 671 000 Kč

1 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 552 nemovitostí