Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

124 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 552 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

9 776 500 Kč

143 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 5+1 113 m²Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²
Prodej bytu 5+1 113 m²

Prodej bytu 5+1 113 m²

Veleslavínova, Plzeň

7 990 000 Kč

7 499 000 Kč

66 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Skrétova 774/2, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

85 114 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 4254 m²Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Chlumčany, okres Plzeň-jih

9 999 000 Kč

2 350 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Přední cesta 1359/10, Plzeň - Černice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

129 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 552 nemovitostí