Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Olomouc s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

29 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Jižní 114, Olomouc

8 750 000 Kč

9 220 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Mošnerova, Olomouc

9 200 000 Kč

113 580 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Fischerova 685/34, Olomouc - Nové Sady

5 766 200 Kč

93 003 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Jižní 333/17, Olomouc - Slavonín

5 890 000 Kč

78 533 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Olbramice 23, Olbramice

5 499 000 Kč

27 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Okružní 963/39, Olomouc - Neředín

7 350 000 Kč

111 364 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 729 m²

Mrsklesy, okres Olomouc

7 500 000 Kč

6 700 000 Kč

44 667 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 nemovitostí