Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 30 mil. Kč

Od 30 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 14370 m²Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

30 990 000 Kč

2 157 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

90 535 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 28286 m²Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Smetanova, Slaný

67 700 000 Kč

2 393 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²
Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Prodej vily 700 m², pozemek 3228 m²

Luže, okres Chrudim

37 500 000 Kč

53 571 Kč/m2

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej stavebního pozemku 7024 m²Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²
Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Prodej stavebního pozemku 7024 m²

Štěnovice, okres Plzeň-jih

30 203 200 Kč

4 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²
Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Prodej domu 1047 m², pozemek 12508 m²

Janov nad Nisou ev. č. 1294, Janov nad Nisou

35 850 000 Kč

34 241 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 656 m²

Klapkova 460/72, Praha 8 - Kobylisy

35 800 000 Kč

32 600 000 Kč

181 111 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 313 nemovitostí