Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Břeclav s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

26 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 140 m²Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²
Prodej bytu 3+kk 140 m²

Prodej bytu 3+kk 140 m²

Žižkova 1153/9, Mikulov

9 360 000 Kč

8 860 000 Kč

63 286 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6037 m²Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Přítluky, okres Břeclav

15 258 750 Kč

11 990 000 Kč

1 986 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²
Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Prodej domu 249 m², pozemek 529 m²

Milovice 157, Milovice

10 990 000 Kč

44 137 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 884 m²

Březí, okres Břeclav

21 900 000 Kč

154 225 Kč/m2

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 78 nemovitostí