Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Lidická 741/1, Opava - Předměstí

4 400 000 Kč

3 400 000 Kč

53 968 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 654 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 2685 m²Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 380 000 Kč

4 980 000 Kč

1 855 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Cholevova, Ostrava

3 100 000 Kč

73 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1943 m²Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²
Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Prodej stavebního pozemku 1943 m²

Příbor, okres Nový Jičín

3 300 000 Kč

1 698 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Gen. Janouška 2822/1, Ostrava - Moravská Ostrava

3 400 000 Kč

48 571 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 534 m²

Pod Lesíkem 488/18, Ostrava - Stará Bělá

4 500 000 Kč

48 387 Kč/m2

123...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 654 nemovitostí