Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

174 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Matěje Kopeckého 556/2, Ostrava - Poruba

4 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

66 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 71 m²Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²
Prodej bytu 4+1 71 m²

Prodej bytu 4+1 71 m²

Volgogradská, Ostrava

4 300 000 Kč

60 563 Kč/m2

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1501 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

3 200 000 Kč

28 571 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Lesa, Hrabůvka, Ostrava

3 150 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
123...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 652 nemovitostí