Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

112 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Edvarda Beneše 1808/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 080 000 Kč

81 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 478 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Na Výsluní, Chlumčany

5 505 000 Kč

5 000 000 Kč

3 987 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Polní, Vejprnice, Vejprnice

4 875 000 Kč

7 500 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej stavebního pozemku 1032 m²Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

4 200 000 Kč

4 070 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Žichlice 51, Hromnice

3 500 000 Kč

38 889 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 500 000 Kč

4 736 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 478 nemovitostí