Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

13 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Žichlice 51, Hromnice

3 500 000 Kč

38 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 49 m², pozemek 411 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

3 490 000 Kč

71 224 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Skránčice ev. č. 24, Zavlekov

4 290 000 Kč

45 158 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

35 761 Kč/m2

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 35 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.