Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Drahotín, Drahotín

1 050 000 Kč

18 421 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih

1 200 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Hvozd 70, Hvozd

1 890 000 Kč

51 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí