Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1840 m²Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²
Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Prodej stavebního pozemku 1840 m²

Kvášňovice, okres Klatovy

1 450 000 Kč

1 190 000 Kč

647 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 906 m²Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²
Prodej stavebního pozemku 906 m²

Prodej stavebního pozemku 906 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

1 812 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 989 m²Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²

Prodej stavebního pozemku 989 m²

Nepomuk, okres Plzeň-jih

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

2 012 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2050 m²Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²
Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Prodej stavebního pozemku 2050 m²

Pařezov, okres Domažlice

1 850 000 Kč

902 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Planá, okres Tachov

1 490 000 Kč

823 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 630 m²Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²
Prodej stavebního pozemku 630 m²

Prodej stavebního pozemku 630 m²

Příkopy 80, Sušice

1 480 000 Kč

2 349 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí