Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Brno s cenou do 15 mil. Kč

Do 15 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Purkyňova 3030/35d, Brno - Královo Pole

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kremličkova 1613/10, Brno - Řečkovice

7 490 000 Kč

99 867 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Vondrákova 645/26, Brno - Bystrc

7 235 000 Kč

124 741 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Táborská, Brno

8 590 000 Kč

134 219 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Brno, okres Brno-město

4 990 000 Kč

4 455 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 nemovitostí