Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Brno s cenou do 18 mil. Kč

Do 18 mil. Kč

69 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Vranovská 74/31, Brno - Zábrdovice

6 290 000 Kč

110 351 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 733 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Purkyňova 3030/35d, Brno - Královo Pole

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kremličkova 1613/10, Brno - Řečkovice

7 490 000 Kč

99 867 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Rezkova, Brno

6 999 000 Kč

166 643 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Milady Horákové 321/8, Brno - Zábrdovice

4 380 000 Kč

132 727 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Křížkovského, Brno

5 990 000 Kč

157 632 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 733 nemovitostí