Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Brno s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

75 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

4 255 000 Kč

137 258 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 762 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Moldavská 526/1, Brno - Bohunice

4 719 225 Kč

152 233 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šestákova 867/10, Brno - Černovice

7 995 000 Kč

156 765 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Francouzská 922, Brno

5 990 000 Kč

127 447 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Komárovská, Brno

12 200 000 Kč

171 831 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

8 990 000 Kč

124 861 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Šámalova 1822/12, Brno - Židenice

10 900 000 Kč

9 250 000 Kč

159 483 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

83 246 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 762 nemovitostí