Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 036 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

90 381 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 568 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Dukelská 702, Uničov

4 390 000 Kč

48 778 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Vřesovice, okres Hodonín

5 150 000 Kč

22 489 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Pěnčín, okres Prostějov

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

24 955 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Hartmanice 27, Hartmanice

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

V předpolí 1473/25, Praha 10 - Vršovice

7 390 000 Kč

7 300 000 Kč

162 222 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Zengrova, Kolín

5 600 000 Kč

147 368 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...337338339...504

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 568 nemovitostí